Portal miłośników kolekcjonerstwa

Szukaj aukcji

Szukaj użytkownika

Kategorie

Aktualności

Powrót do listy
PhilanetAuction dla Domów Aukcyjnych!
30.04.2019

PhilanetAuction dla Domów Aukcyjnych!

Pomysł stworzenia  portalu PhilanetAuction zrodził się już w 2013 roku, kiedy to wielu dobrych i znanych kolekcjonerów, a także ekspertów z Polskiego Związku Filatelistów zapragnęło mieć taki serwis, który skupiałby światową filatelistykę w jednym miejscu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby  stworzyć najwygodniejszy serwis na miarę ich wymagań.

PhilanetAuction wraz z Portalem Miłośników Kolekcjonerstwa - Kolekcjon, tworzą miejsce do kupowania i sprzedaży bardzo dobrych i ciekawych walorów filatelistycznych. Serwis ten  jest również kontynuacją wielkiego projektu, dzięki któremu jego twórcy pozwalają Użytkownikom na dokonywanie  bezpiecznych zakupów gwarantowanych walorów filatelistycznych.

PhilanetAuction jest miejscem w którym swoje walory filatelistyczne prezentują Domy Aukcyjne z całego świata, a także z Polski.

PhilanetAuction jest również miejscem, które promują i polecają bardzo znani eksperci z dziedziny filatelistyki.

PhilanetAuction jest wreszcie miejscem dla nas - Użytkowników, których łączy pasja zbierania, kolekcjonowania znaków pocztowych nie tylko polskich, ale i  całego świata.  


PhilanetAuction

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij