Portal miłośników kolekcjonerstwa

Szukaj aukcji

Szukaj użytkownika

Kategorie

Wycena znaczków i skup walorów kolekcjonerskich

WYCENA

Jeżeli chcesz uzyskać szybką, szacunkową wycenę znaczków, monet prosimy o krótką rejestrację w portalu i przesłanie poglądowych skanów, zdjęć za pośrednictwem formularza w zakładce KONTAKT.

W polu TEMAT* prosimy o napisanie WYCENA 

W polu WIADOMOŚĆ - prosimy o napisanie Nazwy Loginu pod jakim zarejestrowaliście się Państwo w Portalu. 

Wycena szacunkowa jest BEZPŁATNA

Jeżeli posiadacie Państwo więcej zdjęć do przesłania lub rozmiar ich jest BARDZO duży - kontakt@kolekcjon.pl lub kolekcjon.pl@wp.pl 

ZAPRASZAMY

SKUP 

Jeżeli chcesz sprzedać nam Twoje walory kolekcjonerskie prosimy o krótką rejestrację w portalu i przesłanie poglądowych skanów, zdjęć za pośrednictwem formularza w zakładce KONTAKT.

W polu TEMAT* prosimy o napisanie SKUP 

W polu WIADOMOŚĆ - prosimy o napisanie Nazwy Loginu pod jakim zarejestrowaliście się Państwo w Portalu. 

W emailu (kontakt@kolekcjon.pl) lub formularzu kontaktowym należy zamieścić ogólne zdjęcia poglądowe oferowanych walorów kolekcjonerskich tj. przedstawiające kilka lub kilkadziesiąt znaczków, monet czy banknotów jednorazowo np. całą stronę w klaserze. Wystarczy, że będą one na tyle czytelne, by można było rozpoznać oferowane walory kolekcjonerskie. Szczegółowe zdjęcia pojedynczych przedmiotów nie mają wpływu na wstępną wycenę, a tylko utrudniają Państwu zaprezentowanie oferowanego materiału. 

Bardzo prosimy w żaden sposób nie przygotowywać oferowanych walorów do sprzedaży poprzez czyszczenie ich, rozrywanie lub sklejanie, wycinanie, układanie w albumie itp., gdyż często powoduje to uszkodzenia przedmiotów, tym samym obniżając ich wartość. 

Składając Państwu ofertę zakupu bazujemy na cenach rynkowych danego przedmiotu, natomiast nie dokonujemy wycen katalogowych na zlecenie.

W przypadku akceptacji wstępnej wyceny, ustalamy dogodny dla Państwa termin i miejsce spotkania, w trakcie którego następuje weryfikacja stanu fizycznego oferowanych walorów i przedstawienie ostatecznej propozycji cenowej zakupu.

Pieniądze wypłacamy natychmiast po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży, będącej dowodem dokonania transakcji. Do sporządzenia umowy konieczny jest dowód osobisty lub inny dokument tożsamości. 

Sprzedaż walorów kolekcjonerskich nie powoduję po Państwa stronie żadnych obowiązków podatkowych.

Przykładowe ceny skupu monet:

MONETY SREBRNE>>>  
MONETY ZŁOTE>>>  
BANKNOTY>>> Pospolity banknot 2 zł 1936 rok


   


Zapraszamy

Serwis Kolekcjon.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij