Wycena znaczków i skup walorów kolekcjonerskich

WYCENA

Jeżeli chcecie Państwo uzyskać szybką, szacunkową wycenę znaczków, monet prosimy o krótką rejestrację (email zwrotny) w portalu i przesłanie poglądowych skanów, zdjęć za pośrednictwem formularza w zakładce KONTAKT.
Możecie Państwo również zadzwonić do nas pod numer telefonu: 693 347 789 w celu uzyskania bliższych informacji odnośnie posiadanych przedmiotów do sprzedaży.
W polu TEMAT* prosimy o napisanie WYCENA.
W polu WIADOMOŚĆ - prosimy o napisanie Nazwy Loginu pod jakim zarejestrowaliście się Państwo w Portalu.
Wycena szacunkowa jest BEZPŁATNA.
Jeżeli posiadacie Państwo więcej zdjęć do przesłania lub rozmiar ich jest BARDZO duży: kontakt@kolekcjon.pl lub kolekcjon.pl@wp.pl 

SKUP

Jeżeli chcecie Państwo sprzedać nam swoje walory kolekcjonerskie (ZŁOTE MONETY) prosimy o krótką rejestrację w portalu i przesłanie poglądowych skanów, zdjęć za pośrednictwem formularza w zakładce KONTAKT.
W polu TEMAT* prosimy o napisanie SKUP.
W polu WIADOMOŚĆ - prosimy o napisanie Nazwy Loginu pod jakim zarejestrowaliście się Państwo w Portalu.
W emailu (kontakt@kolekcjon.pl) lub formularzu kontaktowym należy zamieścić ogólne zdjęcia poglądowe oferowanych walorów kolekcjonerskich tj. przedstawiające kilka lub kilkadziesiąt znaczków, monet czy banknotów jednorazowo np. całą stronę w klaserze. Wystarczy, że będą one na tyle czytelne, by można było rozpoznać oferowane walory kolekcjonerskie. Szczegółowe zdjęcia pojedynczych przedmiotów nie mają wpływu na wstępną wycenę, a tylko utrudniają Państwu zaprezentowanie oferowanego materiału.

Możecie Państwo również zadzwonić do nas pod numer telefonu: 693 347 789 w celu uzyskania bliższych informacji odnośnie posiadanych przedmiotów do sprzedaży - bez rejestracji.

Bardzo prosimy w żaden sposób nie przygotowywać oferowanych walorów do sprzedaży poprzez czyszczenie ich, rozrywanie lub sklejanie, wycinanie, układanie w albumie itp., gdyż często powoduje to uszkodzenia przedmiotów, tym samym obniżając ich wartość.
Składając Państwu ofertę zakupu bazujemy na cenach rynkowych danego przedmiotu. Dokonujemy również wyceny katalogowej na zlecenie.

W przypadku akceptacji wstępnej wyceny, ustalamy dogodny dla Państwa termin i miejsce spotkania, w trakcie którego następuje weryfikacja stanu fizycznego oferowanych walorów i przedstawienie ostatecznej propozycji cenowej zakupu.
Pieniądze wypłacamy natychmiast po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży, będącej dowodem dokonania transakcji.
Płatność przy skupie powyżej 10.000 zł dokonywana jest przelewem na konto sprzedawcy.
Do sporządzenia umowy konieczny jest dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.
Sprzedaż walorów kolekcjonerskich nie powoduje po Państwa stronie żadnych obowiązków podatkowych.

 Zapraszamy

Serwis Kolekcjon.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij