BLOKADA I USUNIĘCIE NIEUŻYWANEGO KONTA

4. BLOKADA I USUNIĘCIE NIEUŻYWANEGO KONTA

4.1 W przypadku, gdy działania Użytkownika naruszają postanowienia Regulaminu, negatywnie wpływają na dobre imię Kolekcjon, w inny sposób szkodzą Kolekcjon bądź w uzasadnionych przypadkach, gdy Konto lub działalność użytkownika w ramach Kolekcjon wymaga dodatkowej weryfikacji danych, Kolekcjon może:

a) zawiesić na czas określony lub nieokreślony jedno, kilka bądź wszystkie Konta Użytkownika;

b) uzależnić korzystanie z Kolekcjon od potwierdzenia przez Użytkownika jego wiarygodności innymi  dowodami.

4.2 Niezależnie od zawieszenia Konta - Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność  za swoje działania będące podstawą do zawieszenia Konta, w szczególności ponosi pełną odpowiedzialność odszkodowawczą względem Kolekcjon.

4.3 Użytkownik, w przypadku gdy konto, z którego korzystał jest zawieszone, nie może w tym czasie ponownie zarejestrować Konta bądź korzystać z innego Konta bez uprzedniej zgody Kolekcjon. Kolekcjon może odmówić Użytkownikowi kolejnej rejestracji i korzystania z Konta także wówczas, gdy jakiekolwiek Konto, z którego Użytkownik korzystał było zawieszone w przeszłości.

4.4 Kolekcjon zastrzega sobie możliwość czasowego zawieszenia przypadku podejrzenia, nie stosowania się do postanowień regulaminu.

 


POWRÓT

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij