Portal miłośników kolekcjonerstwa

Szukaj aukcji

Szukaj użytkownika

Kategorie

O nas

Kolekcjon to grupa kilku osób, którzy są miłośnikami kolekcjonerstwa.

Kolekcjon

       Jesteśmy miłośnikami kolekcjonerstwa, dlatego też postanowiliśmy wspólnie skupić na jednym portalu to wszystko co budzi w Nas zamiłowanie do zbierania, porządkowania, układania, kategoryzowania czyli ujednolicając kolekcjonowania tego co dla Nas kolekcjonerów jest wartościowe.

Stworzyliśmy KOLEKCJON po to, aby być alternatywą dla innych portali aukcyjnych.

Stworzyliśmy przestrzeń, która w sposób łatwy, przyjemny i przystępny będzie dawać satysfakcję dla osób chcących wystawiać przedmioty jak i je kupować.

Stworzyliśmy Kolekcjon po to, aby w bezpieczny sposób móc zawierać transakcje pomiędzy Użytkownikami.

Jesteśmy otwarci na nowości, a przede wszystkim na Wasze uwagi co do funkcjonowania Kolekcjon.

Zaprosiliśmy, również do współpracy wybitnych znawców kolekcjonerstwa, którzy zadeklarowali swoją gotowość czuwania nad portalem. W związku z powyższym zapraszamy do współpracy kolejnych ekspertów, którzy chcieliby pomóc w prowadzeniu Kolekcjon na naprawdę wysokim poziomie. Eksperci, poprzez swoją wiedzę i umiejętności poznawcze wskazywaliby i wskazują przedmioty w Portalu, które są fałszerstwami, falsyfikatami czy "miernymi podróbami". Dbamy oto, aby Portal Miłośników Kolekcjonerstwa był wolny od tego typu zdarzeń czy sytuacji.   

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich kolekcjonerów i zainteresowanych  do wspólnego budowania Portalu i kolekcjonowania poprzez Kolekcjon, a tym samym rozwijania na przykład filatelistyki w Polsce.

                                                                                                                                                    

 

 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij