Konto Młodzieniec

Załącznik nr 1

KONTO MŁODZIENIEC

1. Osoby, które ukończyły 13 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia mogą być Użytkownikami portalu Kolekcjon i posiadać: Konto Kupujący lub Konto Sprzedający.

2. Podczas Rejestracji w przypadku Konta Sprzedający osoby poza informacjami wskazanymi w art. 3.6 Regulaminu Kolekcjon, dodatkowo powinny podać datę  urodzenia.

3. Poprzez rejestrację, Użytkownik Konta Młodzieniec oświadcza, że zawiera Transakcje za zgodą swojego opiekuna prawnego.

4. Użytkownik Konta Młodzieniec lub osoby, które z mocy ustawy lub umowy zobowiązane są do nadzoru nad nim, ponoszą pełną odpowiedzialność za działania Użytkownika Konta Młodzieniec w ramach Kolekcjon, w szczególności  ponoszą pełną odpowiedzialność odszkodowawczą względem Kolekcjon i osób trzecich.

5. W wyniku Rejestracji Użytkownik Konta Młodzieniec zostaje wyróżniony specjalną ikoną widoczną dla odwiedzających strony Kolekcjon.

6. Użytkownicy konta Młodzieniec podlegają takim samym regułom postępowania jak osoby pełnoletnie z wyłączeniem punktów: 7 i 8 załącznika 1.

7. Użytkownik Konta Młodzieniec, z tytułu naliczonych opłat i prowizji za korzystanie z usług, w bieżącym okresie rozliczeniowym, tj. danym miesiącu  kalendarzowym, nie może przekroczyć kwoty 100 zł. salda ujemnego na  koncie rozliczeniowym.

8. Użytkownik Konta Młodzieniec jest wyłączony z Transakcji przedmiotów dopuszczonych warunkowo.

9. Z chwilą osiągnięcia 18 lat przez Użytkownika Konta Młodzieniec, ograniczenia dotyczące Konta zostaną automatycznie usunięte.

 

POWRÓT

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij