Regulamin Forum

                                                                                                                                   Załącznik nr 4

REGULAMIN FORUM

 

Forum to miejsce wymiany opinii Użytkowników i spostrzeżeń na temat portalu Kolekcjon, interesujących aukcji czy zainteresowań Użytkowników.

To także miejsce, w którym nowi Użytkownicy mogą zapytać o radę. Forum zostało stworzone po to, aby jeszcze bardziej ułatwić oraz umilić korzystanie z serwisu.

Kolekcjon jest młodym portalem i bardzo cenimy sobie uwagi i spostrzeżenia dotyczące funkcjonowania serwisu. 

Aktywność na forum oznacza akceptację jego regulaminu.

1. Zabrania się publikowania treści sprzecznych z normami współżycia społecznego, wzywających do popełnienia przestępstw lub    propagujących przemoc.

2. Zakazane jest podszywanie się pod przedstawicieli serwisu Kolekcjon.pl, bądź innych Użytkowników.

3. Wypowiedzi Użytkowników nie mogą naruszać praw autorskich oraz wykorzystywać znaków towarowych lub innych praw podmiotowych osób trzecich.

4. Wypowiedzi nie mogą zawierać treści obscenicznych, wulgarnych i obraźliwych dla innych użytkowników bądź osób trzecich. Na forum   obowiązuje także zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim).

5. Obowiązuje całkowity zakaz obrażania innych użytkowników, prowokowania do kłótni, czy jakiejkolwiek innej formy działania.

6. Zabrania się wielokrotnego publikowania postów o identycznej bądź zbliżonej treści.

7. Zabrania się reklamowania stron www, for, blogów, portali, reklam, ogłoszeń etc., w jakiejkolwiek formie bez zgody Kolekcjon.

8. Zabrania się publikować posty w niewłaściwym dziale. Mogą zostać one usunięte bez wiedzy i zgody autora.

9. Administrator ma prawo usunąć posty, które obrażają Użytkowników oraz godzą w dobre imię serwisu Kolekcjon.

10. Zabrania się aktywnego używania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę lub specjalnego zakładania kolejnego konta.

11. Kolekcjon nie odpowiada za treści publikowane na forum, które są jawne dla wszystkich, ponieważ za każdą opublikowaną wypowiedź   odpowiedzialny jest jej autor.

12. Naruszenie wymienionych w regulaminie zasad będzie karane czasową blokadą dostępu do forum, a w przypadku powtarzających się nadużyć blokadą stałą.

POWRÓT

 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij