RODZAJE TRANSAKCJI

7. RODZAJE TRANSAKCJI

7.1 Kolekcjon umożliwia Użytkownikom zawieranie umów sprzedaży Przedmiotów na zasadach określonych w Regulaminie i w tym celu udostępnia Użytkownikom odpowiednie narzędzia systemowe. Kolekcjon nie jest stroną umów zawieranych pomiędzy Użytkownikami i nie gwarantuje, że Sprzedający  oraz Kupujący mają możliwość zawarcia i wykonania umowy sprzedaży tego Przedmiotu. Wszystkie transakcje zawierane są w języku POLSKIM.

 7.2 W ramach Kolekcjon można przeprowadzić następujące rodzaje Transakcji:

a) Transakcja licytacyjna, w ramach której Sprzedający poprzez wystawienie Przedmiotu zaprasza do składania ofert celem zawarcia umowy z Użytkownikiem, który zaoferuje najwyższą cenę (licytacja);

b) Transakcja licytacyjna dodatkowo z opcją Kup Teraz, w ramach której  odbywa się licytacja, w której Kupujący poprzez wybranie opcji Kup Teraz ma możliwość natychmiastowego nabycia wystawionego Przedmiotu za  stałą, z góry określoną przez Sprzedającego cenę. Kupujący może    skorzystać z opcji Kup Teraz przez cały okres trwania licytacji. Transakcja ta może być wyłącznie jednoprzedmiotowa. W przypadku ustalenia przez Sprzedającego ceny minimalnej Kupujący może skorzystać z opcji KupTeraz do momentu złożenia przez Kupującego oferty równej cenie minimalnej ustalonej przez Sprzedającego;

c) Transakcja wyłącznie z opcją Kup Teraz, w ramach której Sprzedający wystawia Przedmiot oferując jego sprzedaż po stałej, określonej z góry cenie, Transakcja ta może być zarówno jednoprzedmiotowa, jak i wieloprzedmiotowa.

 

POWRÓT

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij